pop culture

Madeon - Pop Culture (live mashup)

This is a little idea i've been playing around with to implement in my set, hope you like it. Debut album ADVENTURE: http://smarturl.it/AdventureDelux...

Romeo dhe Donald Veshaj në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

The Voice Kids, Joni dhe Sajana, në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Erik Fullani në Pop Culture "Një ditë me"

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Arbana Osmani në Pop Culture

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Ana Lika në Pop Culture

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Rudina Dembacaj në Pop Culture

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Laura nga "The Voice" në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Arjon Muça: E dashura, radio, dhe e kaluara si "djalë i keq"

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Ana: Nga The Voice në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Madeon - Pop Culture

Music Video.

Trimi, Kelvi, Dojna - Lule Blini në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Eneda Tarifa: Muzika, Portalet, The Voice Kids

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Jetë nate në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Pop Culture: Një ditë me Ledion Liço

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Turjan Hyska në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Soni Malaj në Pop Culture

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Përballja e Olsit dhe Fiorentinës pas ndarjes në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Fiorentina përlotet live në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Lei Kraja & Adel Lami | Flakë në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Pop Culture, Roza Lati shpërthen: “Mos më shtyni”

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Stresi në Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Ergys Zhabjaku dhe foto që thyen rrjetin | Pop Culture

http://top-channel.tv/videot/pop-culture/

Pop Culture

EDIT: WHY ARE PEOPLE ASKING ME IF I USED THE CIRCLE TOOL? Do i draw circles THAT well or somethin? XD no, i did not use the circle tool and actually t...